Deneyim, tecrübe, zamanında teslimat ve eşya güvenliği gibi konularda adından sıkça söz ettiren Atlas Evden Eve Nakliyat, Ankara’nın tercih ettiği firmalardandır. Yıllardır evden eve sektöründe en iyi şekilde taşıma hizmeti sunan firma, bütün ilçelere güvenli nakliye çözümleri sunmaktadır. 


Modern araç filosuna sahip olan firma, eski araçları filodan çıkararak yerine yeni model araç satın almaktadır. Hizmet kalitesini doğrudan etkileyen modern araç filosunun vergileri, sigortası, sanayi bakımı, temizliği ve eleman maaşı firma tarafından karşılanıyor. Araç filosu her zaman için hizmet verecek şekilde beklemektedir. Firma modern asansörlü taşımacılık filosuna önem vermektedir ve bu kategoride güçlü araçlara öncelik vermektedir. 


Nakliye hizmetinde en önemli unsurlardan biri de şoförlerdir. Atlas Evden Eve Nakliyat ve şehirler arası nakliyat şoförleri, işin ehli kişilerden oluşmaktadır. Ankara’nın trafiğini iyi bilen ve bu trafikte güvenli araç kullanan şoförler, sorumluluk sahibidir ve trafikle ilgili belgeleri bulundurmaktadır.  Trafiğe çıkma konusunda her hangi bir problemi olmayan firma şoförleri 7/24 hizmet vermektedir. 


Atlas Evden Eve Nakliyat firmasının hizmet programı da günceldir. Parça eşya taşıma hizmetinin başarılı yöntemlerle gerçekleşmesi için firma titiz bir çalışma yürütmektedir. Önce eşyaları yerinde inceleyen elemanlar, gerekli analizleri yaptıktan sonra taşıma programı oluşturmaktadır. Paketleme, paketleme malzemesi, eleman, asansörlü araç ve yük aracının park edeceği alan gibi konular ilk aşamada programa dahil edilmektedir. Bu aşamada firma nakliye ile ilgili sigorta işlemlerini de gerçekleştiriyor. Fabrika taşımacılık ve diğer bütün konularda firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir.


Zamanla yarışan ve müşterinin mağdur olmaması için gerekli bütün önlemleri alan firma, eşyanın zamanında teslimatı konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Zamanında eşyanın yerinden alınması ve zamanında eşyanın yerine ulaştırılması firmanın çalışma prensiplerinden biridir. Güvenli yöntemlerle paketlenip yüklenen eşyalar güvenli bir şekilde yerine teslim edilmektedir. Fuar taşımacılığı hizmetimiz her sezon aynı şekilde devam etmektedir. 


Firma ofis taşımacılığından fabrika taşımacılığına, fuar taşımacılığından ofis taşıma hizmetine kadar bütün kategorilerde hizmet veriyor. Ayrıca asansörlü taşımacılıkta da adından sıkça söz ettiren Atlas Evden Eve Nakliyat, eşya depolama Ankara ve şehirler arası nakliyat kategorisinde de güvenli nakliye çözümleri sunmaktadır.