Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

Profesyonel yöntemlerle parça eşya taşıma hizmeti sunan şirketimiz kaliteli araçlarla ve işin uzmanı şoförlerle eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Nakliye hizmetinde modern araçlarla ve etkili yöntemlerle çalışan şirketleri tercih eden Ankara, bizi tercih etmeye devam ediyor. Nakliye hizmetinin başarılı yöntemlerle gerçekleşmesi için özel atlas evden eve taşıma hizmet programı oluşturmaya devam ediyoruz. 


Dört mevsim güvenli nakliye hizmetinin verilebilmesi için bu işte uzmanlık şarttır. Sisli havalarda, buzlu havalarda ve yoğun kar yağışının olduğu havalarda araç kullanımı profesyonellik ister. Şirketimiz dört mevsim bütün hava koşullarında nakliye hizmeti vermeye devam ediyor. 


Nakliye hizmetimizin ilk aşamasında bizimle iletişim kurmanız gerekir. Elemanlarımız taşıma işleminin sağlıklı ve sorunsuz gerçekleşmesi için yerinde eşyaları incelemektedir. Yerinde parça eşya taşıma Ankara inceleme işleminde eşyaların taşınması, paketlenmesi, istiflenmesi, sigortalama işlemi ve sözleşme gibi konular açıklığa kavuşmaktadır. Ayrıca taşınacak eşya için hangi aracın daha uygun olduğu da bilir kişi ekibimiz tarafından belirlenmektedir. Her yük aracının nakliye fiyatı farklıdır.

  

Parça Eşya Taşıma Fiyatları


Bilir kişi ekibimiz özel eşya taşıma hizmetinde asansörlü araçları kullanmaktadır. Ayrıca özel paketleme yönteminin yanı sıra özel yükleme seçenekleri de ön plandadır. Firmamızın eşya taşıma hizmetinde tercih edilen bir firma olmasının en önemli nedeni güvenli paketleme ve istifleme yöntemidir. 


Ekonominin her geçen gün gelişmesiyle, maliyetin artması profesyonelliğe olan ihtiyacı artırmıştır. Parça eşya taşıma seçenekleri ekonomik olması nedeniyle Ankara için pratik bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Ankara’nın her bir ilçesine ulaşan ekiplerimiz, bir güzergah üzerinde farklı noktalara parça eşya taşıma nakliyat gerçekleşmektedir. 


Bir aracın birden fazla müşteriye tahsis edilmesi nedeniyle parça eşya taşıma hizmeti çok daha ekonomik özelliklere sahiptir. Parsiyel taşıma hizmeti ile parça taşıma hizmeti aynı kategoridedir. Küçük çaplı eşyaların ekonomik bir şekilde taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. 


Bu hizmette eşyaların yerinden alınması, özel yöntemlerle paketlenip araca yüklenmesi titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şoför ekibimiz, taşıma ekibimiz, paketleme ekibimiz ve teslimat ekibimiz bu kategoride programlı bir şekilde çalışmaktadır.