Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

Özel yöntemlerle gerçekleştirilen ve kişiye özel mekanlarda güvenli yöntemlerle eşya depolama Ankara hizmeti gerçekleştiren şirketimiz, 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Eşyanın yerinden ücretsiz araçla alınması, özel bir şekilde paketlenmesi ve güvenli depolarla saklanması eşya depolamanın ilk  aşamasıdır.


Depolama hizmetimiz yılın her gününde güvenli yöntemlerle gerçekleşmektedir. Kış aylarında, yağmurlu havada, güneşli günlerde ve sisli havalarda eşyaları düzenli bir şekilde depoya taşımaya devam ediyoruz. 


Neden özel depolama hizmetini tercih etmemiz gerekir? Özel ve aynı zamanda manevi değeri olan pahalı eşyaların sıradan yerlerde saklanması eşyaların zarar görmesine neden olur. Nemlenme, küflenme, çürüme ve benzeri birçok problem bu kategoride meydana gelmektedir. Eşyaların mekanik yapısının bozulmaması için özel mekanlarda eşyaların saklanması gerekir. Bunun için bizi aramanız yeterlidir. 

Eşya Depolama Ankara Fiyatları

Firmamızın deneyimli müşteri iletişim ekibi sizden gelen talepleri anında değerlendirmektedir. Güncel yöntemlerle gerçekleştirilen depolama hizmeti için firmamızın eşya depolama Ankara servis ekibi sizin uygun gördüğünüz bir zaman diliminde evinizi ziyaret etmektedir. Eşyaları yerinde gören ekibimiz, özel ambalajlarla eşyaları paketledikten sonra kapalı kasa araçlara taşımaktadır. Taşırken elemanlarımız gerekli titizliği göstermektedir. 


Eşyaların genel yapısını dikkate alan elemanlarımız, eşyanın sağlamlığını göz önüne alarak hareket etmektedir. Ağır ve sağlam eşyalar altta, kırılabilir eşyalar ise üst kısımda kalacak şekilde özel istifleme işlemi gerçekleştirilmektedir. 


Depolamayla ilgili en önemli konu eşyanın güvenli bir şekilde depoya ulaştırılması ve depoda özel odalarda saklanmasıdır. Güvenli ve modern bir depo bu işte yeterli değildir. Eşyanın uzman bir ekip tarafından özenle araca yüklenip getirilmesi eşyanın güvenliği açısından önemlidir. 


Firma olarak bu konuyu ciddi anlamda takip ediyoruz. Paketlemede ve yüklemede uzman servis ekipleriyle çalışıyoruz. Ekiplerimiz istediğiniz süre zarfında eşyaları evinizden teslim alıyor ve özel tasarlanmış modern eşya depolama Ankara tesislerimize teslim ediyor. Burada görevli elemanlarımız kayıt işleminin ardından özel odaya eşyalarınızı taşıyor ve odayı kilitliyor. 


Depolarımızın güvenliği konusunda tereddüt eden müşterilerimiz bizzat depolarımızı gezebilir ve hizmet kalitemizi yakından takip edebilir. Dört mevsim bütün hava şartlarında depolarımız oldukça güvenlidir.