Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

Günümüzde sigortalı hizmetler, kaza, yangın ve deprem gibi afetlerde meydana gelen zararın önlenmesinde ön plana çıkmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimizde de sigortalı seçenekler meydana gelen kazalarda devreye girmektedir. sigortalı taşımacılık nedir? En çok merak edilen konulardan biri de budur. Sigortalı taşıma hizmetinin en büyük avantajı çok değerli olan eşyaların zarar görmesi durumunda zararın sigorta şirketi tarafından karşılanmasıdır. Sigorta poliçesinin kesim işlemleri, paketleme işlemi öncesinde gerçekleştirilmektedir. Sigortalanacak eşya paketlendikten sonra sigorta poliçesi kesilemez. Paketten geri çıkarıp fotoğrafının çekilmesi ve yeniden paketlenmesi gerekir. Bu işlem ekspertiz hizmeti esnasında gerçekleşmektedir. 


Bazı müşterilerimiz eşya sigortalama işleminin sürekli olduğunu zannetmektedir. Bu hizmette eşya taşınmadan önce fotoğrafı çekilir ve sigorta poliçesi kesilir. Taşıma işlemi bittiği andan itibaren sigorta süresi sona erer. Yolda meydana gelen kaza ve benzeri durumlarda meydana gelen maddi hasar firma tarafından ödenir. 


Bu işlem isteğe bağlıdır. Ankara sigortalı taşımacılık sektöründe, her müşteri istediği eşyayı taşıma işlemi öncesinde sigortalayabilir. Bu hizmetin birçok avantajı vardır. Bu avantajlar şu şekildedir:


1- Değerli antika, mobilya ve benzeri eşyalar taşıma işlemi boyunca güvence altına alınmış olur. 

2- Maddi açıdan değerli eşyalarınız için en iyi seçenek sigortalama işlemidir. 


Ev, ofis, iş yeri ve benzeri bütün mekanlarda kullanılan eşyalar kolaylıkla sigortalanabilir. 

Sigortalı Taşımacılığın Özellikleri Nelerdlerdir?

Sigortalama işlemi üç grupta gerçekleşmektedir. Bu sigortalama seçenekleri, özelliğine göre farklı değerlendirilmektedir. 

1- Tam Zarar/Zayi

Yük aracı ile malın birlikte zarara ziyana uğraması durumunda geçerli olan sigorta seçeneğidir. İsteğe bağlıdır. 

2- Dar Özelliklere Sahip Teminat

Taşıma işlemi esnasında her hangi bir tehdit nedeniyle meydana gelen zararları karşılayan teminattır. Eksilme meydana gelirse, çalınırsa veya mal her hangi bir nedenden dolayı ıslanırsa bu Ankarada sigortalı taşımacılık seçeneği karşılamamaktadır. 

3- Geniş Teminatlı Sigorta 

Bu sigorta seçeneği eşyayı yükleme ile başlar ve eşyanın teslimatına kadar sürer. Bu süre zarfında bütün zararlar karşılanmaktadır. Yükleme ve boşaltma ile meydana gelen zararlar da bu sigortanın teminatı içerisindedir. Sadece malın kendi kusuru teminat dışında tutulmaktadır. Ankara sigortalı taşımacılık  seçeneklerinden istediğiniz seçeneği tercih ederek yükünüzü sigortalayabilirsiniz.