Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

Ekonominin işlevselliğini artıran iş dünyasının iletişim noktaları ofislerdir ve bu mekanlar pratik ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyar. Büyük fabrikalar, imalathaneler, şirketler ve kurumsal anlamda hizmet sunan firmalar ofislere ihtiyaç duymaktadır. Resmi ve özel kategorideki bütün ofisler için pratik ofis taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. 


Bu hizmetin püf noktalarını en iyi şekilde analiz eden şirketimiz, taşınacak olan ofis eşyalarını yerinde değerlendirmektedir. Fotokopi çeken makineler, masa bilgisayarları, yazıcılar, faks cihazları, kırtasiye malzemeleri, dosyalar, dolaplar ve ofis mobilyaları yerinde incelenmektedir. Yapılan inceleme sonunda eşyaların taşınmasında kullanılacak kamyon bu aşamada seçilmektedir. 

Pratik Ofis Taşıma

Paketleme için kutu, naylon, koli bandı ve köpük gibi malzemeler firmamız tarafından temin edilmektedir. Bu malzemelerle güvenli paketleme yapacak elemanlarımız bu işin uzmanıdır. Ofisinizdeki bütün değerli eşyalarınız özenle paketlenmektedir. Ankara ofis taşımacılığı için bizi arayın etkili çözüm üretelim. 


İş hanı, plaza ve benzeri mekanlar için pratik eşya taşıma seçeneği sunan ofis taşımacılığı hizmeti, bu konuda büyük kolaylık sağlamaktadır. Ekibimiz taşıma işlemine geçmeden önce ofisinizin etrafındaki boşlukları incelemektedir. Eşyaların asansörlü araçla aşağı indirelebileceği kapı, koridor ve pencereler incelenmektedir. Bu inceleme sonunda kapıların ve pencerelerin eşya indirme için yeterli genişlikte olmadığı tespit edilirse, asansörlü taşıma işlemi gerçekleşmez. 


Taşıma öncesinde ekibimiz gerekli bütün önlemleri aldıktan sonra paketlemeyle işle başlamaktadır. Dolapları, kitaplıkları ve benzeri eşyaları parçalara ayıran marangozlarımız, taşınma işlemini çok kolay hale getirmektedir. Ekibimiz Ankara ofis taşımacılığı paketleme işleminde mobilyaları ve beyaz eşyaları balonlu özelliğe sahip olan ve darbe emen naylonlarla kaplamaktadır. Diğer eşyaları da özel kutulara yerleştirmektedir ve sağlam koli bantlarıyla kutuların ağzını kapatmaktadır. 


Eşyaların kısa sürede kapalı kasa araca indirilmesi için firma elemanlarımız gerekli özveriyi göstermektedir. Asansörlü araçla eşyaları indirme işleminde ilk sırayı ağır ve dayanıklı eşyalar almaktadır. Beyaz eşya, mobilya, özel cihazlar ve dolaplar ilk aşamada indirilmektedir. Boşluk kalmayacak şekilde yük aracına yerleştirilen bu eşyalar güvenle yerine ulaştırılmaktadır. En üst kısma ise cam, seramik, porselen ve benzeri kategorilerde yer alan özel eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.