Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

Reklam ve teşhir denildiği zaman ilk akla gelen profesyonel fuar organizasyonlarıdır ve fuar taşımacılığı yapan firmalar her zaman için ihtiyaç olmuştur. Bu fuarlar, firma reklamında en önemli konulardan biridir. Eşyaların taşınması, eşyaların özenle paketlenmesi, teşhir malzemelerinin ve ürünlerinin yerine ulaştırılması deneyimli fuar taşımacılığına ihtiyaç duymaktadır. 


Deneyimli fuar taşımacılığının avantajlarını saymakla bitiremeyiz. Sıradan ve işin ehli olmayan firmaların gerçekleştirdiği fuar taşımacılığı, teşhir ürünlerinin ve malzemelerin zarar görmesine neden olur. Bu durumda firmalar her organizasyonda yeni malzeme almak zorunda kalmaktadır.

Fuar Taşımacılığı Önemlidir

Taşıma işlemlerinde güvenliği ve zamanında teslimatı ön plana alan ve Ankara’nın nakliye tercihi haline gelen firmamız, fuar malzemelerini özel yöntemlerle taşımaktadır. Eşyalarınızı güvenle taşıyan şirketimiz, özel fuar taşımacılığı yöntemi sayesinde bir sonraki organizasyonda eşyaları kullanma imkanı sunmaktadır. 


Taşıma hizmetinin başarılı yöntemlerle gerçekleşmesi için ilk aşamada eşyaları yerinde inceliyoruz. Deponun girişinin incelenmesi, eşyaların özelliklerinin incelenmesi ve yük aracının park edeceği alanın incelenmesi, güvenli parça eşya taşıma hizmeti için son derece önemlidir. Bu ilk aşamada yapılan inceleme sonunda en iyi taşıma programı oluşturulmaktadır. 


İlçe bazında gerçekleştirilen bütün fuar taşımacılığı hizmetlerinde hava durumu ve trafik durumu göz önüne alınmaktadır. Özellikle kış aylarında yoğun kar yağışı ve soğuk hava, hizmet kalitemizi olumsuz etkilemektedir. Bu olumsuzluklara karşı gerekli bütün önlemleri alıyoruz ve Ankara’nın bütün ilçelerine güvenli fuar taşıma hizmeti sunuyoruz. 


Randevu ile çalışan fuar taşıma elemanlarımız, sizden gelen talepleri değerlendirdikten sonra eşyalarınızı yerinde paketlemektedir. Poşetlere sarma ve kutulama işlemlerinin ardından yük araçlarına özenle yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Eşyaların yük araçlarına yerleştirilmesinde eşyaların mekanik özelliği göz önüne alınmaktadır. Ağır, sert ve dayanıklı eşyalar her zaman altta, hafif, kırılgan ve hassas eşyaların kutuları ise en üste gelecek şekilde yükleme yapılmaktadır. 


Ankara’nın engebeli yollarında nakliye hizmeti uzmanlık isteyen bir iştir. Uzun yıllar Ankara yollarında şoför olan elemanlarımız, istediğiniz zaman istediğiniz adrese gelerek nakliye işlemini gerçekleştiriyor. Elemanlarımız gerekli bütün önlemleri alarak kısa sürede eşyaları istediğiniz yere ulaştırmaktadır.