Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

İş gücü ile eşya taşıma yöntemleri zaman alan ve daha maliyetli olan bir yöntemdir. Özellikle yüksek katlardan mobilya ve beyaz eşyaları indirmek çok zahmetlidir. Asansörlü taşımacılık sayesinde bu zahmetten kurtulan nakliye dünyası, profesyonel araçlarla çok daha hızlı ve çok daha güvenli eşya taşıma seçeneği sunmaktadır. 


Firmamız asansörlü aracın kullanılabildiği bütün mekanlarda bu aracı kullanarak ağır eşyaları kısa sürede kamyona indirmektedir. Asansörlü özelliğe sahip bu araçların rayları otomatik bir şekilde uzamaktadır. On ve on üçüncü kata kadar rahatlıkla uzayan bu raylar güvenlidir. Ray üzerinde hareket eden özel kabin de sağlamdır ve kullanışlı özelliklere sahiptir. 

Asansörlü Taşımacılık Firmaları

Asansörlü eşya taşıma hizmetinin önem kazandığı günümüzde firmamız her türlü eşyayı sorunsuz bir şekilde taşıyabilen modern araçları tercih etmektedir. Ofis taşıma, ev taşıma, imalathane ve fabrika taşıma gibi konularda pratik çözüm sunan bu asansörlü nakliyat araçları dört yüz kiloluk yük araçlarını kısa sürede indirebilmektedir. 


Eşya indirme özelliğine sahip bu araçlar yeni adrese eşyaları çıkarma özelliğine de sahiptir. Yerdeki eşyayı yüksek katlara kolaylıkla çıkarabilen bu eşyalar, profesyonel nakliye hizmetinin en önemli ögesi durumundadır. 


Zamanın her geçen gün hızlanmasıyla güvenli ve hızlı ev taşıma hizmetine olan ihtiyaç da her geçen gün artmaya devam etmektedir. Ev taşıma hizmetini kolaylaştıran asansörlü taşımacılık, uzman ekibe ihtiyaç duymaktadır ve taşıma işlemi şu şekilde gerçekleşmektedir:

1. Ev, iş yeri, ofis, fabrika ve benzeri birçok mekanda kolaylık sağlayan bu araç, taşıma öncesinde en uygun yere kurulmaktadır. Aracın dengeyi sağlayan yan kısımlardaki ayakları açılır ve aracın zemine sağlam bir şekilde oturması sağlanır. 

2. Eşyanın indirileceği balkon, teras veya pencere gibi yerlere asansörün rayı uzatılır. 

3. Pencereden eşyaları elemanlar ray üzerindeki kabine indirir. Aşağıdaki eleman ise makineyi çalıştırır ve makine yere paralel bir şekilde kabinin aşağı inmesini sağlar.

4. Aşağıdaki elemanlarımızda eşyaları alır ve yük aracına yükler. Asansörlü taşimacilik bu işlemle sona erer.

Bu şekilde bütün eşyalar indirilir ve yük aracına yüklenir. Kısa sürede asansörlü özelliklere sahip bu araçla eşyalar kapalı kasa araca indirilmiş olur.