Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

Huzurun ve mutluluğun kaynağı olan evlerimizde, bize özel eşyalar bizim için çok değerlidir ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyar. Yaşam kalitemizi doğrudan etkileyen bu eşyaların taşınması da bi o kadar önemli bir konudur. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve halılar yaşanabilir mekanların oluşmasında önemlidir. 


Nakliyede sorunsuz bir şekilde ev taşımak isteyenler için eşya taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi taşıma programı ile mümkündür. Firmamız eşyayı taşımadan önce taşıma programı oluşturur. Bu programın amacı taşıma işlemi esnasında her hangi bir problemin çıkmasını önlemektir. Ekspertiz hizmeti olarak tanımlanan bu program, eşyaların zarar görmesini engeller. Zaman kaybını önler ve zamanında teslimat imkanı sağlar. 

Evden Eve Nakliyat Ankara Fiyat

Evinizdeki, iş yerinizdeki ve ofisinizdeki eşyayı taşımadan önce elemanlarımızı eşyaları yerinde görerek inceler. Hangi yük kamyonu ile taşınması gerektiğine karar vermek için evden eve nakliyat Ankara elemanlarımız eşyaları yakından incelemektedir. Miktarını göz önüne alarak en uygun yük aracını tercih eden ekibimiz, eşyanın yapısına uygun paketleme malzemesini de tercih etmektedir. 


Evden eve hizmetinde kullandığımız bütün malzemeler birinci sınıftır ve taşıma işlemi esnasında her hangi bir problem çıkarmamaktadır. Güvenli özelliklere sahip olan evden eve hizmetimizin başarılı olmasında bu kaliteli malzemelerde etkili rol oynamaktadır. Paketleme işleminde de firmamızı güvenilir ve pratik yöntemleri ön plana alarak hareket etmektedir. Her eşyanın kendine özgü paketleme özelliği vardır ve ekibimiz bu özellikleri göz önüne alarak gerekli paketleme işlemini gerçekleştirmektedir.


Evinizi, iş yerinizi veya ofisinizi taşımadan önce asansörlü araç için uygun boşluğun belirlenmesi işlemi de önemli bir konudur. Evin arka kısmındaki park, bahçe ve benzeri boşluklar evden eve nakliye firma elemanlarımız tarafından tespit edilmektedir. Bu boşluk kamyonun ve asansörlü aracın yan yana park etmesi için yeterli seviyede olması gerekir. Park veya bahçe boşluğunun yanı sıra, bu boşluklara bakan pencerelerin eşya indirme işlemi için yeterli seviyede olması gereklidir.

Asansör için yeterli boşluğun olmaması durumunda, kapı ve pencerelerin asansörlü nakliye işlemi için yeterli genişlikte olmaması, asansör aracının kullanımını engeller. Bu gibi durumlarda ekibimiz profesyonel ekibiyle eşyaları seri bir şekilde yük aracına indirmektedir.