Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

Fabrikalar yer değiştirdiği zaman özel taşıma yöntemlerine ihtiyaç duyar ve fabrika taşıma firmaları devreye girer. Pratik fabrika taşıma yönteminin başarılı yöntemlerle gerçekleşmesi, fabrika eşyalarının zarar görmemesi için önemlidir. Çok pahalı olan fabrika malzemeleri ve makineleri, özel yöntemlerle taşınması gerekir. Değerli eşyaların zarar görmeden taşınması için gerekli olan malzeme ve yöntemler nakliye dünyasında önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.Fabrika taşıma işlemlerinde fabrikanın giriş bölümü, koridorları ve kullanım alanı önemlidir. Taşıma işlemi öncesinde firmamız fabrikanın giriş ve çıkışlarını incelemektedir. Yük araçlarının park edeceği boşluklar, asansör aracının kullanılıp kullanılmayacağı ve paketleme için gerekli malzemeler bu aşamada belirlenmektedir. 


Fabrika Taşıma Fiyatları


Pahalı fabrika eşyalarının sigortalanması işlemi, paketleme öncesi yapılmaktadır. Vinç ile taşıma işlemi gerektiren pahalı eşyalar, kaza sonucu zarar görebilir. Fabrika taşıma şirketleri bu konuyu ciddi bir şekilde ele alır. Eşyaların taşınması esnasında zararla karşılaşmamak için sigortalama yapılmaktadır. Sigortalama taşıma süresi boyunca geçerlidir. 


Eşya taşıma hizmetinde deneyimli ve tecrübeli elemanların görev aldığı fabrika taşıma hizmetinde firma elemanlarımız modern yöntemleri tercih ederek hareket etmektedir. Yeni yöntemler, pratik taşıma makineleri ve kaliteli malzeme hizmet programımızın ana maddesini oluşturmaktadır. 


Her türlü makineyi kolaylıkla taşıyan ekibimiz, malzemenin ve makinenin özelliğini göz önüne almaktadır. İçi köpüklü kutular, balonlu naylonlar, özel ambalajlar ve pratik özelliğe sahip poşetler, değerli makinelerin taşınmasında kullanılmaktadır. Çok değerli makineler sigortalanabilir ve fabrika taşıma süresi boyunca meydana gelen maddi hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanabilir. Bu kategoride firmamız sigorta işlemlerini takip etmektedir. 


İş dünyasının zaman kaybına tahammülünün kalmadığı ve iş gücü sayısının azalması nedeniyle meydana gelen iş gücü kaybının telafisi önemini korumaya devam ediyor. Fabrikanızın işlevselliğini olumsuz yönde etkilemeden taşıtmak için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız, fabrikanın çalışmadığı saatlerde, mesai dışında veya tatillerde taşınması için özel bir program oluşturuyoruz. Her fabrikanın ve her malzemenin özel taşıma seçeneği bulunmaktadır. Özel paketleme, yükleme, balonla sarma yöntemleri eşyaların güvenliği açısından önemlidir. Firma olarak fabrika taşıma için gerekli bütün etkili yöntemleri hizmet programımıza dahil etmeye devam ediyoruz.